SKUP SAMOCHODÓW
ZŁOMOWANIE I KASACJA

Skup aut - samochodów powypadkowych w Warszawie


Masz samochód, który już nikt nie chce odkupić ze względu na jego stan techniczny? Twój samochód nie nadaje się już do użytku? Dobrze trafiłeś! Oferujemy skup aut powypadkowych w Warszawie i okolicach. Chętnie zajmiemy się Twoim autem w jakimkolwiek stanie by nie był! Nasz skup samochodów w Warszawie zajmie się każdym pojazdem, bez względu na jego rodzaj: od osobowych, przez terenowe, dostawcze, czy sportowe. Niezależnie od tego czy sprzedającym jest firma, czy też osoba prywatna. Skupujemy rówież auta w stanie dobry jak i idealnym.

Prowadzimy skup aut na terenie Warszawy

Zapewniamy bezpłatny dojazd i oględziny auta tego samego dnia

Za pojazdy płacimy gotówką, odbieramy własnym transportem

Zapewniamy ekspresową wycenę

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jako profesjonaliści proponujemy bezpłatny dojazd i fachowe oględziny samochodu w dniu zgłoszenia. Szybka, dokonana we wskazanym przez klienta miejscu i czasie wycena, pełna pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu, a także przy wypowiedzeniu umów AC i OC ubezpieczycielowi - to kolejne atuty naszej oferty. Pracownicy sami przetransportują auto, bez względu na jego stan techniczny. Za każdy kupiony samochód płacimy gotówką.

Skup aut w Warszawie to profesjonaliści i miłośnicy motoryzacji, dla których najważniejsza jest dobrze wykonana praca i zadowolenie klienta. Po prostu skup samochodów powypadkowych w Warszawie to nasza pasja. Wystarczy wysłać SMS pod numer 506 942 457, lub wypełnić formularz, dzięki któremu jeszcze lepiej poznamy samochód, którego chcesz się pozbyć.

wyślij sms
- my oddzwonimy
506-942-457
Formularz kontaktowy
* pola wymagane
Captcha image

Nieczytelny kod? Kliknij żeby odświeżyć.