SKUP SAMOCHODÓW
ZŁOMOWANIE I KASACJA

Autokasacja oraz złomowanie samochodów Warszawie i Radomiu


Jeżeli Twój samochód nie nadaje się do jazdy, jeżeli jest koszmarem dla każdego mechanika, jeśli trzymasz w garażu auto, na które nie możesz już patrzeć, a nikt nie chce go kupić... dobrze trafiłeś! Złomowanie to obecnie najlepszy sposób aby pozbyć się kłopotliwego pojazdu.

Wycena i dojazd gratis.

Gwarantujemy wysokie ceny, szybki dojazd w ciągu 1 godziny.

Gotówka od ręki.

Dajemy nawet 1000 złotych.

Działamy w Warszawie, Radomiu i okolicach

Dzięki nam szybko pozbędziesz się samochodu bez względu na jego markę, stan techniczny,
a także bez względu na to kiedy był poddany przeglądom technicznym. Nasi pracownicy bezpłatnie i co najważniejsze w ciągu godziny od zgłoszenia, przyjadą na miejsce i wycenią każdy rozbity, zaniedbany, czy nawet spalony samochód osobowy, dostawczy, lub terenowy. Autokasacja oraz złomowanie samochodów w Warszawie i Radomiu jeszcze nigdy nie była tak prosta i tak bardzo dochodowa.


Za złomowanie dajemy najwyższe stawki w regionie, właścicielom dajemy nawet 1000 złotych za odprowadzenie na złom jednego pojazdu. Aby się z nami skontaktować wystarczy wysłać sms pod numer 506 942 457. Oddzwonimy i bez zbędnej zwłoki umówimy się na spotkanie.

wyślij sms
- my oddzwonimy
506-942-457
Formularz kontaktowy
* pola wymagane
Captcha image

Nieczytelny kod? Kliknij żeby odświeżyć.
Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne oraz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma P.U.H. U Nikosia z siedzibą Radom,ul. Sobótki 4 lok. 12
Szczegółowe informacje zawarliśmy w naszej polityce prywatności: Polityka prywatności