SKUP SAMOCHODÓW
ZŁOMOWANIE I KASACJA

Skup aut - samochodów powypadkowych w Warszawie


Masz samochód, który już nikt nie chce odkupić ze względu na jego stan techniczny? Twój samochód nie nadaje się już do użytku? Dobrze trafiłeś! Oferujemy skup aut powypadkowych w Warszawie i okolicach. Chętnie zajmiemy się Twoim autem w jakimkolwiek stanie by nie był! Nasz skup samochodów w Warszawie zajmie się każdym pojazdem, bez względu na jego rodzaj: od osobowych, przez terenowe, dostawcze, czy sportowe. Niezależnie od tego czy sprzedającym jest firma, czy też osoba prywatna. Skupujemy rówież auta w stanie dobry jak i idealnym.

Prowadzimy skup aut na terenie Warszawy

Zapewniamy bezpłatny dojazd i oględziny auta tego samego dnia

Za pojazdy płacimy gotówką, odbieramy własnym transportem

Zapewniamy ekspresową wycenę

Pomagamy załatwić wszelkie formalności

Jako profesjonaliści proponujemy bezpłatny dojazd i fachowe oględziny samochodu w dniu zgłoszenia. Szybka, dokonana we wskazanym przez klienta miejscu i czasie wycena, pełna pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z wyrejestrowaniem samochodu, a także przy wypowiedzeniu umów AC i OC ubezpieczycielowi - to kolejne atuty naszej oferty. Pracownicy sami przetransportują auto, bez względu na jego stan techniczny. Za każdy kupiony samochód płacimy gotówką.

Skup aut w Warszawie to profesjonaliści i miłośnicy motoryzacji, dla których najważniejsza jest dobrze wykonana praca i zadowolenie klienta. Po prostu skup samochodów powypadkowych w Warszawie to nasza pasja. Wystarczy wysłać SMS pod numer 506 942 457, lub wypełnić formularz, dzięki któremu jeszcze lepiej poznamy samochód, którego chcesz się pozbyć.

wyślij sms
- my oddzwonimy
506-942-457
Formularz kontaktowy
* pola wymagane
Captcha image

Nieczytelny kod? Kliknij żeby odświeżyć.
Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne oraz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma P.U.H. U Nikosia z siedzibą Radom,ul. Sobótki 4 lok. 12
Szczegółowe informacje zawarliśmy w naszej polityce prywatności: Polityka prywatności